Wynajem magazynów Rybnik

Już niedługo zapraszamy do rezerwowania naszych magazynów w Rybniku. Więcej informacji wkrótce.

NASZ ADRES - LOKALIZACJA RYBNIK

UL. PROSTA 193 (obok restauracji Paprotna)
44-203 RYBNIK

Tani i wygodny sposób przechowywania

Wynajem powierzchni magazynowej w Rybniku

Wolnostojące powierzchnie magazynowe zyskują na popularności. Są wygodne w użytkowaniu i zapewniają bezpieczeństwo ich zasobom. Idealne dla firm i osób prywatnych. Tworzą przestrzeń do przechowywania w bardzo korzystnej cenie. Jeśli potrzebujesz przestrzeni do sezonowego przechowywania ogrodowych lub sportowych sprzętów – kosiarki, rowerów, motocykla, nart lub łódzki, jeśli poszukujesz miejsca, w którym deszcz lub mróz nie zniszczy materiałów budowlanych lub maszyn, to warto rozważyć najem magazynu samoobsługowego.

Jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie wynajmu magazynów w  Rybniku – doskonałym rozwiązaniu dla przechowywania Twoich cennych rzeczy. Nasza lokalizacja na Śląsku sprawia, że jesteśmy dogodnie dostępni nie tylko dla mieszkańców Rybnika, ale również dla osób z okolicznych miast i miejscowości takich jak Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Łaziska Górne, Radlin, Orzesze, Jastrzębie-Zdój, Mszana, Czerwionka-Leszczyny i nie tylko..

Szerokie zastosowanie kontenerów:

  • magazynowanie materiałów budowlanych dla firm i osób prywatnych

  • przestrzeń do pracy i hobby

  • przechowywanie narzędzi i sprzętów

  • kontener ogrodowy

  • przechowywanie sezonowych rzeczy

5

rodzajów magazynów

54+

magazyny

432

metrów kwadratowych powierzchni magazynowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wynajmie powierzchni magazynowych dla osób indywidualnych i biznesowych w Bielsku-Białej. Oferujemy elastyczne i nowoczesne rozwiązania magazynowe, dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Dane kontaktowe
Informacje
idź do góry