Wynajem magazynów Bielsko-Biała

NASZ ADRES - LOKALIZACJA BIELSKO-BIAŁA

UL. HAŁCNOWCKA 173
43-344 BIELSKO-BIAŁA

Tani i wygodny sposób przechowywania

Wynajem powierzchni magazynowej w Bielsku-Białej

Wolnostojące powierzchnie magazynowe zyskują na popularności. Są wygodne w użytkowaniu i zapewniają bezpieczeństwo ich zasobom. Idealne dla firm i osób prywatnych. Tworzą przestrzeń do przechowywania w bardzo korzystnej cenie. Jeśli potrzebujesz przestrzeni do sezonowego przechowywania ogrodowych lub sportowych sprzętów – kosiarki, rowerów, motocykla, nart lub łódzki, jeśli poszukujesz miejsca, w którym deszcz lub mróz nie zniszczy materiałów budowlanych lub maszyn, to warto rozważyć najem magazynu samoobsługowego.

Jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie wynajmu magazynów w Bielsku-Białej – doskonałym rozwiązaniu dla przechowywania Twoich cennych rzeczy. Nasza lokalizacja na Śląsku sprawia, że jesteśmy dogodnie dostępni nie tylko dla mieszkańców Bielska-Białej, ale również dla osób z okolicznych miast i miejscowości takich jak Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Żywiec, Skoczów, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Wilamowice, Szczyrk, Wisła Mała i nie tylko.

Szerokie zastosowanie kontenerów:

  • magazynowanie materiałów budowlanych dla firm i osób prywatnych

  • przestrzeń do pracy i hobby

  • przechowywanie narzędzi i sprzętów

  • kontener ogrodowy

  • przechowywanie sezonowych rzeczy

5

rodzajów magazynów

54+

magazyny

432

metrów kwadratowych powierzchni magazynowych

{{ Zarezerwuj swój magazyn }}
ECORENTAL BOX

Zarezerwuj swój magazyn
ECORENTAL BOX

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wynajmie powierzchni magazynowych dla osób indywidualnych i biznesowych w Bielsku-Białej. Oferujemy elastyczne i nowoczesne rozwiązania magazynowe, dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Dane kontaktowe
Informacje
idź do góry