[WIDEO] Dla kogo są MAGAZYNY SELF-STORAGE ?

Szukasz rozwiązania na magazynowanie, które dostosuje się do Twoich potrzeb?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka na kanale ECORentalBOX, gdzie przybliżamy naszą ofertę self-storage!

W tym odcinku dowiesz się, dla kogo jest skierowana nasza oferta self-storage i jak możemy pomóc w przechowywaniu Twoich rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje dodatkowej przestrzeni na magazynowanie towarów, czy też po prostu poszukujesz miejsca na przechowywanie osobistych przedmiotów – mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Obejrzyj odcinek tutaj:

0:00 Self-Storage EcoRentalBox – wprowadzenie

W dzisiejszym odcinku chciałbym Wam opowiedzieć dla kogo skierowana jest oferta firmy EcoRentaBox jak i opowiedzieć o strukturze najmu.

0:10 Nasza oferta Self-Storage – EcoRentalBox

Nasza oferta wynajmu magazynów kierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych czy dla tych wszystkich osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania. Pomyślcie teraz przez chwilę o tych wszystkich rzeczach, które chcielibyście mieć pod ręką w waszym domu bądź w firmach, ale nie macie na to miejsca. Self-storage daje możliwość przechowywania tych wszystkich rzeczy w bezpiecznym i dogodnym dla was miejscu.

0:40 Wynajem krótko i długoterminowy magazynów samoobsługowych

Self-Storage jest to elastyczne rozwiązanie, które umożliwia przechowanie naszych rzeczy zarówno krótko jak i długoterminowo bez konieczności angażowania się w długoletnie umowy, które niewątpliwie bardzo angażują nasz budżet ofertę magazynów dostosowujemy do potrzeb naszej klientów. Wynajem krótkoterminowy, który daje możliwość miesięcznego rozliczania się oraz automatycznego odnowienia umowy więc idealny dla osób, które nie mają sprecyzowanego okresu najmu a wynajem długoterminowy jest idealny dla osób, które potrzebują stałego miejsca do przechowywania.

1:10 Przykłady przechowywania w magazynach samoobsługowych Self-Storage

Przeprowadzamy się, nasze mieszkanie jeszcze nie jest gotowe do użytku i nie mamy gdzie przechować naszych rzeczy tutaj magazyn self-storage może być waszym przyjacielem. Możecie z niego skorzystać tak długo jak potrzebujecie.

Drugiem przykładem może być sytuacja, gdy naszym klientem jest firma budowlana Wyobraźmy sobie sytuację, że nasi pracownicy wyjeżdżają w delegację, gdzie nie mają swojego magazynu i nie mają gdzie przechowywać materiałów budowlanych oraz potrzebnego sprzętu.

A co jeżeli chodzi o wynajem na dłuższy okres? Podczas badania rynku zauważyliśmy, że deweloperzy bardzo często już odchodzą od budowania dużych piwnic, czy dodatkowego miejsca do przechowywania. Myślę, że nikt z nas nie chciałby przechowywać w swoim nowym pięknym mieszkaniu kompletu rowerów dla całej swojej rodziny. Dlatego warto zainteresować się wynajmem magazynu jak dłuższy okres.

Podziel się

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

idź do góry