Spotkanie Prezesa ECORentalBOX z Kubą Midlem – Innowacyjna Lekcja Biznesu!

Kilka dni temu nasz Prezes, Paweł Bużek, miał okazję spotkać się z Kubą Midlem, znanym przedsiębiorcą i ambasadorem marki ECORentalBOX. Paweł udowodnił Kubie, że biznes self-storage jest bardzo przyszłościowy.

Kuba Midel, który od lat z powodzeniem inwestuje w mieszkania i kawalerki, podzielił się swoimi wrażeniami z tego spotkania na swoich profilach w mediach społecznościowych. Napisał:

„Kilka dni temu odebrałem od Pawła z Eco Rental Box cenną lekcję biznesową. Mały wkład czasu i funduszy, a zyski z wynajmu spore. Komórki modułowe na obrzeżach miast. Jak myślicie? Czy ten rynek będzie rósł? Jakie są plusy i minusy dla inwestora i klienta? I kto ma na sprzedaż działkę w Łodzi ok 1500m2? 🙂 Zapraszam do dyskusji w komentarzach!”

Instagram: Kuba Midel

Ta krótka rolka jest zapowiedzią kolejnych materiałów, które wkrótce udostępnimy. Spotkanie Kuby z naszym Prezesem było pełne inspirujących pomysłów i przemyśleń. Już niebawem podzielimy się z Wami większą ilością materiałów, abyście mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie niesie ze sobą inwestowanie w komórki modułowe ECORentalBOX.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! Chcemy poznać Wasze opinie na temat przyszłości rynku self-storage oraz Wasze doświadczenia i przemyślenia.

Podziel się

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

idź do góry