Nowości w ECORentalBOX – Dziękujemy za zaufanie!

Chcielibyśmy rozpocząć od serdecznych podziękowań. Dzięki Wam, mieszkańcom Bielska-Białej, nasze usługi zostały bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęte. Wasze zaufanie i pozytywne opinie naprawdę nas napędzają!

Ale u nas w ECORentalBOX praca się nie zatrzymuje. Wciąż dążymy do doskonałości i wprowadzamy zmiany, które mają na celu jeszcze lepsze zaspokojenie Waszych potrzeb.

Nowa strona internetowa

Pierwszą z wielu zmian, które wprowadziliśmy, jest nasza nowa, odświeżona strona internetowa. Zrobiliśmy wszystko, aby była ona nie tylko estetyczna, ale też intuicyjna i łatwa w nawigacji.

Mamy nadzieję, że przypadła Wam do gustu!

Nowy magazyn w Bielsku-Białej

Już niedługo rozszerzamy naszą ofertę o kompaktowy magazyn o powierzchni 2 m kw., który będzie dostępny na naszym parku magazynowym w Bielsku-Białej.

Wiemy, że jest to rozwiązanie, które wielu z Was doceni!

Nowa lokalizacja – Rybnik

To nie koniec niespodzianek! Jesteśmy w trakcie otwierania nowej lokalizacji w Rybniku.

Mieszkańcy tego miasta będą mieli okazję skorzystać z naszej nowej formy przechowywania – magazynów self-storage.

Nasza oferta nie jest kierowana tylko do mieszkańców Rybnika, ale również sąsiednich miast miedzy innymi Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Łaziska Górne, Radlin, Orzesze, Jastrzębie-Zdój, Mszana, Czerwionka-Leszczyny i nie tylko.

Kanał na YouTube

Ostatnią, ale nie mniej ważną nowością, jest nasz nowy kanał na YouTube [SPRWDŹ] !

Będziemy tam publikować filmy i reklamy nie tylko związane z ofertą ECORentalBOX, ale także z samą branżą self-storage. Już teraz zapraszamy do obejrzenia naszego pierwszego odcinka i subskrypcji kanału, aby być na bieżąco z naszymi nowościami i propozycjami.

Dziękujemy Wam jeszcze raz za zaufanie i wsparcie. Cieszymy się, że możemy się rozwijać razem z Wami i oferować coraz lepsze rozwiązania!

Do zobaczenia w ECORentalBOX!

Podziel się

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

idź do góry