fbpx

Dlaczego warto wynająć magazyn samoobsługowy?

Dlaczego warto wynająć magazyn samoobsługowy?

Zyskują na popularności. Są wygodne w użytkowaniu i zapewniają bezpieczeństwo ich zasobom. Idealne dla firm i osób prywatnych. Tworzą przestrzeń do przechowywania w bardzo korzystnej cenie. Dowiedz się, czym są magazyny samoobsługowe i dlaczego warto pokusić się o najem takiej powierzchni.

Jeśli potrzebujesz przestrzeni do sezonowego przechowywania ogrodowych lub sportowych sprzętów – kosiarki, rowerów, motocykla, nart lub łódzki, jeśli poszukujesz miejsca, w którym deszcz lub mróz nie zniszczy materiałów budowlanych lub maszyn, to warto rozważyć najem magazynu samoobsługowego. 

Czym jest magazyn samoobsługowy?

Z pewnością łatwo je skojarzyć z kontenerami transportowymi, w których przewożone są towary statki, pociągami lub ciężarówkami. Magazyn samoobsługowy to właśnie taki stalowy kontener, który zaadaptowany pod powierzchnię magazynową może stanowić dla Ciebie wygodny schowek na przedmioty, na które nie masz miejsca we własnej przestrzeni.

Magazyny samoobsługowe dostępne są w czterech różnych wielkościach:

  • 3 m2
  • 6 m2
  • 9 m2
  • 12 m2

Dzięki temu łatwo wybrać taką przestrzeń, która idealnie będzie odpowiadała realnym potrzebom magazynowym, eliminując tym samym, konieczność płacenia za niewykorzystaną przestrzeń. Ogromną wartością magazynów samoobsługowych jest indywidualność – z jednego kontenera korzysta jeden wynajmujący. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że Twoje towary nie wpadną w niepowołane ręce. 

Magazyny, które oferuje EcoRentalbox są zlokalizowane w Bielsku-Białej na stałe. Każdy wynajmujący otrzymuje dostęp do swojego boxa i w każdej chwili może się do niego dostać. Jednocześnie masz pewność, że teren, na którym jest magazyn, jest monitorowany i w pełni bezpieczny. 

Dlaczego warto wynająć magazyn samoobsługowy?

Przede wszystkim wynajęcie magazynu samoobsługowego wzbogaca Cię o nową przestrzeń do składowania, przechowywania lub magazynowania Twoich rzeczy w sposób bezpieczny. Ani czynniki atmosferyczne, ani kradzieże nie są straszne zasobom ulokowanym w kontenerach magazynowych. W EcoRentalbox ogromną wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa, więc wyposażyliśmy boxy w odpowiednie zabezpieczenia, a cały teren w monitoring, by na bieżąco mieć pogląd na sytuację zachodzącą na terenie, gdzie znajdują się magazyny. 

Według danych polskiego rynku magazynowego właśnie magazyny samoobsługowe są jedną z najtańszych dostępnych opcji dla osób, które poszukują przestrzeni przechowalniczej. Co więcej, płatność za najem jest miesięczna, więc nie trzeba obawiać się wysokich kosztów początkowych, które mogą obciążyć budżet. 

To świetna opcja magazynowa zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Magazyny samoobsługowe to uniwersalne powierzchnie, które może skonfigurować pod własne potrzeby – można wyposażyć je w półki, regały, haki, palety. Można również bezpośrednio na podłodze lub w pudłach układać zasoby, co świadczy o dużej elastyczności tych powierzchni. Wiele osób prywatnych przechowuje w magazynach samoobsługowych sezonowe sprzęty m.in. rowery, motocykle, quady, supy, deski surfingowe, kajaki, łódki, motorówki czy też meble ogrodowe, grille, kosiarki by chronić je przed mrozem zimą. Firmy natomiast bardzo często w tych przestrzeniach przechowują dokumenty, magazynują towary na sprzedaż lub surowce produkcyjne, maszyny nieużytkowane lub oczekujące na serwis/sprzedaż. 

Korzystanie z magazynów samoobsługowych jest też bardzo wygodne. Sprawia, że w krótkim czasie zyskujemy przestrzeń do przechowywania własnych rzeczy na przykład na czas remontu lub wyjazdu, gdy oddajemy swoje mieszkanie/dom pod wynajem. 

Atmosfera prywatności to ogromny atut magazynów samoobsługowych. Można uniknąć wścibskich pytań sąsiadów czy niezręcznych domysłów w firmie. Przestrzeń magazynowa jest w pełni – wyłącznie – do Twojej dyspozycji. To Ty decydujesz o czasie przywiezienia rzeczy i pozostawienia ich na miejscu. Otrzymujesz też pewność, że żadne osoby postronne nie będą miały dostępu do wnętrza Twojego magazynu, więc zlokalizowane tam przedmioty są zupełnie bezpieczne. 

Elastyczność i miła obsługa – choć kontenery są w pełni samoobsługowe i po podpisaniu umowy najmu otrzymujesz nieograniczony dostęp do swojego boxa, to na każdym etapie najmu obsługa EcoRentalbox jest do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania. Elastycznie podchodzimy do czasu najmu i potrzeb naszych klientów. 

Czy masz jakieś wątpliwości?

Ceny magazynów samoobsługowych zaczynają się już od 149 zł netto miesięcznie za powierzchnię 3 m2. W przypadku najmu długoterminowego można ubiegać się o rabat. Natomiast minimalny okres najmu wynosi miesiąc. Kontenery magazynowe zlokalizowane są w Bielsku-Białej przy ulicy Hałcnowskiej. Do każdego kontenera jest dobry dojazd, by możliwie jak najbardziej ułatwić załadunek i rozładunek rzeczy.

Magazyny samoobsługowe są przyszłością rynku magazynowego zarówno dla biznesu, jak i użytkowników indywidualnych, czego potwierdzeniem jest ich ogromna popularność w krajach Zachodu. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące wynajęcia magazynów samoobsługowych. Zapraszamy do kontaktu.

inside2-1536x1020

Zadzwoń i zarezerwuj już dzisiaj!

50 990 77 77

lub napisz: kontakt@ecorentalbox.pl